Bizimle, Network ve Güvenliğiniz Kontrol Altında.

Gelişen ve her geçen gün dijitalleşen dünyamızda, güvenli bilgi teknolojilerine olan ihtiyaç da hız kesmeden artmaktadır. Bu ihtiyacı üç ana başlık altında sayacak olursak; erişebilirlik, güvenlik ve performanstır.

Dünyamızın içinden geçmekte olduğu Covid-19 salgınının, iş dünyamızdaki yarattığı etki ile birlikte, iş yapma alışkanlıklarımızda da bir kısım değişiklikler olmuştur ve olmaya devam edecektir. Daha esnek ama daha etkin ve verimli iş yapma yöntemlerini hep birlikte keşfetmekteyiz. Özellikle teknoloji şirketleri olarak mesai saatlerimiz ve iş yapma şekillerimiz de bu dönemde evrilerek daha efektif hale gelmektedir.

Her kurumda bilgi teknolojileri bölümünün görevi; kuruma özgü kullanılan uygulama ve servislerin kesintisiz, güvenli ve hızlı bir biçimde çalışmasını sağlamaktır. Hepimiz bu amaç doğrultusunda bir araya gelmiş ve iş bölümü yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizler de VADICORE olarak, 18 yılı aşkın bilgi ve tecrübemizi siz değerli iş ortaklarımıza her an erişilebilirlik ilkesiyle sunmaktayız.

Network, Network Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Yapısal Kablolama konularında danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

VADICORE olarak, siz değerli iş ortaklarımızla buluşmak üzere çok heyecanlı ve motivasyonu yüksek bir şekilde yola çıktık. Yolumuz açık olsun 🙂

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Misyonumuz;​

En yüksek düzeyde dürüstlükle çalışmak, müşterilerimizin beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve aşmak için kuruluşumuzdaki her bir kişinin yeterliliğine güvenen öncü şirket olmak.​

Değerlerimiz;​

Güvenilir, yenilikçi ve çözüm odaklıyız.