Servis Description

Vadicore Network ekibinin merkezinde, müşterilerimizin network topolojilerini tasarlama, oluşturma ve sürdürme konusunda uzmanlaşmış yüksek nitelikli mühendislerden oluşan bir çekirdek kadro yer alır. Vadicore, birden çok markada yetkinliğe sahiptir ve bu markaların teknolojilerinde uzmanlaşmıştır. Vadicore, networkünüzün mimarisini ve tasarımını, esnek, marka bağımsız yaklaşımı ile kendi uzman mühendisleri ile yapar.

Kuruluşunuzun boyutu ne olursa olsun, tamamen dayanıklı, yüksek standartlarda bir networkün kurulabileceğine inanıyoruz. Vadicore, temel iş hedeflerinizi anlayarak önemli faydalar sağlayan bir network altyapısı uygulayabilir. Yeni bir network, yüksek kullanılabilirlik ve erişebilirlik, daha iyi kullanıcı deneyimi ve yüksek kaliteli ses ve data iletişimi sağlayacağından her işletme üzerinde çarpıcı bir etkiye sahip olabilir.

Vadicore, kuruluşunuzun gereksinimlerini karşılamak için size özel çözümler sunar. Stratejimiz, herhangi bir network çözümünün başarılı bir şekilde sunulmasının anahtarı olduğuna inandığımız, kanıtlanmış P.T.U.Y (Planla, Tasarla, Uygula, Yönet) metodolojimiz etrafında inşa edilmiştir. Bu yaklaşımın ayrıntıları aşağıda gösterilmiştir:​

Planla:

Vadicore, mevcut networkün kabiliyetlerini, sınırlamalarını, hizmetlerini ve çözüm gereksinimlerini değerlendirebilir ve ardından planlanan değişikliklerin ve geliştirmelerin neler olacağını analiz ederek çıkartır.

Planlamanın bir parçası olarak ve gerekli herhangi bir değişiklikle ilgili herhangi bir tavsiyede bulunmadan önce, Vadicore altyapı tasarımı, güvenlik ve performans gibi temel faktörleri inceleyecek ve analiz edecektir.​

Tasarla:

Nitelikli Network tasarım mühendislerimiz, uçtan uca bir tasarım yapabilir.

Kuruluşunuz için optimize edilmiş bir mimari oluşturmak, yüksek maliyetli yeni tasarım ihtiyacını azaltmak, işinizin büyümesini desteklemek için performansı ve ölçeklendirmeyi geliştirmek tüm gereksinimlerinizi dikkate alacaktır.​

Uygula:

Herhangi bir network tasarımının amaçlanan faydaları sağlaması için, mevcut networkün kullanılabilirliğini veya performansının etkilenmemesini sağlarken sorunsuz ve tasarıma uygun olarak kurgulanmalıdır.

Bunları sağlamak için Vadicore, hem teknik bilgiye sahip hem de organizasyonla yakından ilgilenen kalifiye mühendisler kullanır.​

Yönet:

Karmaşık ağların yönetilmesi zor olabilir. Vadicore’un Kurumsal Network Hizmetlerine yönelik sistematik yaklaşımı, müşterilerin networklerini daha kolay yönetmesine, envanterlerini ve maliyetlerini kontrol etmesine yardımcı olabilir. Böylelikle doğru planlanan ve uygulanan bir projeden sonrasını yönetmesinin de kolaylaşacağına inanıyoruz.

Yerel Alan Ağı (LAN)

Yerel Alan Ağı (LAN)

Kuruluşunuzun boyutu ne olursa olsun, tamamen dayanıklı, yüksek standartlarda bir networkün kurulabileceğine inanıyoruz. Vadicore, temel iş hedeflerinizi anlayarak önemli faydalar sağlayan network altyapıları kurmaktadır. Yeni bir network, yüksek kullanılabilirlik ve erişebilirlik, etkin kullanıcı deneyimi ve yüksek kaliteli ses ve data iletişimi sağlayacağından her işletme üzerinde çarpıcı bir etkiye sahip olacaktır. Yerel Alan Ağları konusundaki etkin tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Geniş Alan Ağı (WAN)

Geniş Alan Ağı (WAN)

Geniş Alan Ağları olarak işletmenizin dış bağlantılarını en optimal çözümler sunarak tasarlıyoruz. SD-WAN Teknolojilerinin de avantajlarını kullanarak uzak uç bağlantılarınızı, güvenlik politikalarınızı ön planda tutarak yeniden yapılandırabiliyoruz. Vadicore olarak, önde gelen teknoloji markalarının çözümlerini, işletmenizin ve networkünüzün ihtiyaçları doğrultusunda yeniden planlıyor, uyguluyor ve sonrasında birlikte yönetiyoruz.

Kablosuz Ağ (W-LAN)

Kablosuz Ağ (W-LAN)

Vadicore olarak, kablosuz ağınızı basitçe oluşturmanın ve kurmanın ötesine geçiyoruz. Yeni kablosuz ağ altyapısını planlamanın, tasarlamanın ve uygulamanın yanı sıra, mevcut donanımınızı ve kablosuz yapılandırmanızı alıp son kullanıcı deneyimini iyileştirmek için önerilerde bulunuyoruz. Temel kablosuz ağ yapılandırmanın yanı sıra mevcuttaki ağınızın izleme, yapılandırma ve sorun giderme işlemlerinin tarafımızca yapılmasını sağlıyoruz.

Akıllı Geniş Ağlar (SD-WAN)

Akıllı Geniş Ağlar (SD-WAN)

SD-WAN teknolojisi, yazılım tabanlı teknoloji (SDN) ile kaliteli, güvenli ve basit bulut özellikli bir WAN bağlantısı sağlamaktadır. Temelde WAN bağlantısını sağlamak için kullanılabilir veya VPN, WAN optimizasyonu ve uygulamaların dağıtık yönetimi gibi üstün iş hizmetleri için kullanılabilir. Vadicore’un tecrübesi ile üreticilerin teknolojilerini en doğru biçimde birleştirerek sizlere en optimum katma değerli çözümleri üretebiliyoruz.

Yük Dengeleme-Dağıtma

Yük Dengeleme-Dağıtma

Load balancing (yük dengeleme-dağıtma), iş yükünü birden fazla sunucuya dağıtarak web sitelerinin, uygulamaların, veri tabanlarının ve diğer hizmetlerin performansını ve güvenilirliğini artırmak için yaygın olarak kullanılan yüksek kullanılabilir (high availability) altyapıların önemli bir bileşenidir. Yük dengeleyiciler HTTP, HTTPS, UDP ve TCP gibi trafikleri dağıtabilmektedir.

Bant Genişliği Yönetimi

Bant Genişliği Yönetimi

Bant genişliği yönetimi, ağda tıkanıklık ve ağın düşük performansıyla sonuçlanacak kapasiteyi ve bağlantıyı doldurmaktan veya bağlantıyı aşırı doldurmaktan kaçınmak için bir ağ bağlantısı üzerindeki iletişimleri ölçme ve kontrol etme işlemidir. Networkün tasarlanma ve kurgulanması esnasında mevcut trafiğin hesaplanarak herhangi bir dar boğaza sebebiyet vermeyecek biçimde kurulması profesyonel bir ekip işidir.