Servis Description

Doğan Grubu; “Yenilikçi vizyonumuzla 60 yılı aşkın süredir enerjiden sanayiye, finansmandan turizme, otomotivden gayrimenkule öncü rol üstleniyoruz” ilkesiyle ülkemizde faaliyet göstermektedir.

Doğan Holding, Genel müdürlük Güvenlik Duvarı, E-Posta Güvenlik Sistemi yenileme projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir. Ayrıca network altyapılarını da bakım destek anlaşması ile Vadicore’a emanet etmiştir.

Doğan Trend Otomotiv, 2020 yılında Doğan Grubu’nun otomotiv ve mobilite alanındaki şirket ve markalarını tek çatı altında toplamak üzere kurulmuştur.Markalarından bazıları; Suzuki, MG, Vespa, Piaggio.

Vadicore olarak; iş ortağımızın Kablolu-Kablosuz network, Güvenlik Duvarı, Server ve Storage sistemleri, 5651-HotSpot, SIEM ve Sistem odası renovasyonuprojelerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Doğan Şirketler bünyesinde faaliyet gösteren DİTAŞ, 40 yılı aşkın başarılı geçmişi ile direksiyon ve süspansiyon sistem parçaları üretiminde, yurtiçine olduğu kadar yurtdışı araç üreticisi firmalara da yüksek kaliteli orijinal ürün sağlamaktadır. Merkezi Niğde’de dir.

DİTAŞ; Güvenlik Duvarı, Son Kullanıcı Güvenliği (EMS), Ağ Erişim Kontrolü (NAC) ve İki Aşamalı (two-factor authentication) Kimlik Doğrulama Yönetim projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir.

Gümüştaş Madencilik’in temelleri 1982 yılında atıldı. Üretim ve ihracat payıyla bugün Türkiye’de özel sektör madenciliğinin öncüleri arasında yer almaktadır.

Genel müdürlük; Kablolu-Kablosuz Network, Güvenlik Duvarı, Sunucu ve Veri Depolama Sistemleri projelerinin yanı sıra Niğde Maden ve Tesislerdeki Kablolu-Kablosuz Network, Sunucu projelerinde de başarılı çalışmaları ile iş ortağımızın yanındayız.

İskandinavya’nın 1878’den günümüze faaliyet gösteren köklü yayıncısı Egmont ile Doğan Grubu’nun ortaklığıyla kurulan Doğan Egmont, dünyaca ünlü markaları en etkili şekilde çocukların beğenisine sunuyor.

Doğan Egmont; Kablolu-Kablosuz Network, Güvenlik Duvarı, Son Kullanıcı Güvenliği (EMS), Ağ Erişim Kontrolü (NAC) ve İki Aşamalı (two-factorauthentication) Kimlik Doğrulama, SIEM ve Sistem Odası düzenleme projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir.

Galata Wind, Türkiye’nin dört bir yanındaki Gold Standard ve VCS sertifikalı güneş santralleriyle %100 yenilenebilir enerji üretiyor. Evlerin, okulların, iş yerlerinin, akaryakıt istasyonlarının, üretim merkezlerinin çatılarına kendi enerjilerini üretmeleri için güneş enerjisi sistemleri tasarlıyor.

Galata Wind; Kablolu-Kablosuz network, Güvenlik Duvarı, Sunucu Sistemleri, 5651 Loglama projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir.

Doğan Holding bünyesinde bulunan; Türkiye’de sektörün öncü kuruluşlarından olan Çelik Halat, 1962’de Kocaeli’de kurulan Türkiye’nin ilk çelik halat ve tel fabrikasıdır.

Çelik Halat Kocaeli fabrikasında Güvenlik Duvarı, Son kullanıcı güvenliği (EMS), Ağ erişim kontrolü (NAC) ve İki Aşamalı (two-factor authentication) Kimlik Doğrulama Yönetim projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir.

Önceliği insana, topluma ve çevreye katkı sağlamak olan Kalyon Holding, uzun vadeli ilke ve hedefler çerçevesinde Türkiye’nin kalkınmasıyla paralel olarak yoluna devam ediyor.

Kalyon Holding, genel müdürlük ve şantiye network, güvenlik ve altyapı projelerinde Vadicore ile çalışmayı tercih etmiştir.

Otomotiv sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Toyota, İnsan Kaynakları Yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır.

Toyota Pazarlama AŞ, Güvenlik Duvarı yenileme projesinde ve diğer lokasyonlarında kullanılan Güvenlik Duvarı lisans yenileme projelerinde Vadicore ile çalışmayı tercih etmiştir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Türkiye’nin bütün sahillerinde, iç suları Marmara Denizi ile İstanbul ve Çanakkale boğazlarında, liman ve körfezlerinde, karasularında, münhasır ekonomik bölgesi ile ulusal ve uluslararası hukuk kuralları uyarınca egemenlik ve denetimi altında bulunan deniz alanlarında hizmet veren silahlı bir genel kolluk kuvvetidir.

Çeşitli bölge karakollarındaki network ve altyapı projelerinde Vadicore ile çalışmaktadır.

ÇETAŞ, otomotiv perakendeciliğinde Türkiye’nin en geniş kapsamlı otomotiv marka bayiliklerini bünyesinde barındıran bir otomotiv grubudur.

ÇETAŞ, genel müdürlük ve tüm şubelerinin Güvenlik Duvarı yenileme projesi dahil olmak üzere, İzmir ve Manisa şubelerinin tüm Kablolu-Kablosuz Network, Güvenlik Duvarı projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir.

2009 yılında BD Otomotiv olarak kurulan ve şimdiki ismi BEDEO olan, hafif ticari araçlara elektrikli aktarma organları teknolojisi üretip uygulayan bir Ar-Ge şirketidir.

BEDEO’nun TOSB’daki yeni üretim merkezinin Kablolu-Kablosuz network, Güvenlik Duvarı, Sunucu sistemleri, Yedekleme, Office365’e geçiş ve Kablolama altyapı projelerini başarılı bir şekilde hayata geçirdik ve yıllık bakım-destek anlaşmasıyla da iş ortağımızın 7/24 yanındayız.

Türkiye’de ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır. 1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuştur.

CarrefourSA Datacenter ve mağazalarında, Kablolu ve Kablosuz Ağ yenileme projesinde, uzmanlığına ve tecrübesine güvendiği Vadicore’u tercih etmiştir.

voestalpine High Performance Metal A.Ş., voestalpine High Performance Metals Division Grubu’nun Türkiye’deki satış firmasıdır. Teknolojik açıdan zorlu ürün segmentlerine odaklanır ve takım çeliği, özel çelikler için global pazar lideri konumundadır.

voestalpine, TOSB’daki üretim tesisinin Güvenlik Duvarı yenileme ve bakım-destek hizmetleri anlaşmasında Vadicore’u ikinci yılında da tercih etmiştir.

GSD Holding, 30 yılı aşan deneyim ve birikimiyle, finans, denizcilik ve enerji sektörlerinde; verimliliği, sürdürülebilir değer yaratmayı ve etik değerleri önceliklendirerek faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

GSD Holding; Güvenlik Duvarı, Son kullanıcı güvenliği (EMS), Ağ erişim kontrolü (NAC) ve İki Aşamalı (two-factor authentication) Kimlik Doğrulama Yönetimi ve DLP projelerinde Vadicore’u tercih etmiştir. Yıllık bakım anlaşmaları ile de sistemleri Vadicore’a emanet edilmiştir.

Ferrero’nun markaları her zaman en yüksek standart kaliteye dikkatini vermektedir. NUTELLA®, Kinder®, Ferrero Rocher® ve Tic Tac® gibi bugünün markaları dünya genelinde tüketiciler arasında en iyi bilinen ve en çok beğenilen markalar olmuştur.

Ferrero, Türkiye genelindeki 16 lokasyonunda Güvenlik Duvarı değişim ve yazılımlarının güncelleme projelerinde Vadicore ile çalışmayı tercih etmiştir.