Servis Description

Veri merkezleri ve ağlarında uzman olan Vadicore danışmanları ve mühendisleri, ağ çözümlerinin tasarlanması, uygulanması ve optimize edilmesinde size yardımcı olmak için her zaman hazırdırlar.

Vadicore Danışmanlık Hizmetleri, ağınızın değer elde etme süresini hızlandırmaya yardımcı olur, daha yüksek üretkenlik kazanımları, yeni iş modellerinin ve girişimlerin daha hızlı kullanıma sunulması, daha büyük pazar erişimi ve daha yüksek müşteri memnuniyeti seviyeleri için gelir getirici yetenekleri çevrimiçi olarak daha hızlı getirir.

Personeliniz Vadicore uzmanlarıyla yakın bir şekilde çalışarak operasyonel yetenekler geliştirecek ve BT risklerinden etkilenmenizi azaltacaktır. Dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce müşteriyi içeren önceki deneyimimizin bir sonucu olarak, Vadicore Danışmanlık Hizmetleri, güvenli operasyon ve altyapı yatırımlarından hızlı geri dönüşler için ağınızı tasarlamanıza, uygulamanıza ve optimize etmenize yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde niteliklidir. Bu profesyoneller, bant genişliği verimliliği, sınıfının en iyisi güvenlik, sağlam güvenilirlik ve uygun maliyetli ölçeklendirme için günümüzün ağ ve güvenlik taleplerini ve hemen köşede olanları anlıyor.

Vadicore’un danışmanlarının kullanımı, kurum içinde gerekli teknik ve ağ oluşturma becerilerini sağlama gereksinimini de ortadan kaldırır. Dahili kaynaklar kullanılabilir hale gelene kadar beklemek zorunda kalmadığınız veya çakışan proje öncelikleri sorununu ele almanız gerekmediği için değerlendirme daha hızlı tamamlanabilir.