Servis Description

Bir kurumsal ağı yönetmek, işletmeler için süregelen bir zorluktur - iş değişikliğine hızlı bir şekilde uyum sağlama, mükemmel hizmet sunumunu sürdürürken maliyet kısıtlamalarını karşılarken bir şirketin hem gelirini hem de pazardaki itibarını riske atabilir.

Yönetilen Ağ Operasyonlarımızın Faydaları

Kurumsal ağınızı yönetmek için Vadicore ile birlikte çalışmanın aşağıdakiler dahil birçok faydası vardır:

Öngörülebilir bir ticari modele dayalı olarak daha az maliyet.

Olayların hızla çözülmesi nedeniyle önemli ölçüde azaltılmış ağ kesinti süreleri.

Son kullanıcı deneyiminizi ve iş üretkenliğinizi geliştirmeye yardımcı olarak temel iş faaliyetlerine odaklanmak için daha fazla zamanınız olur.

Ağınız için dahili SLA’larınıza bağlılık.

Kurumsal ağınızın yönetimi gerçek uzmanlar tarafından yapıldığına dair içiniz rahat olsun.

Ağ operasyonlarının güvenliği ve esnekliği için iş gereksinimlerine sıkı bir uyumla, azaltılmış finansal ve itibar riski.

Yönetilen ağ işletim hizmetlerimiz, kendi ağınızı yönetmenin yükünü ve karmaşıklığını ortadan kaldırır ve iş sürekliliğinizin emin ellerde olduğu konusunda gelişmiş hizmet sunma esnekliği, maliyet etkinliği ve gönül rahatlığı sunar.

 

Yönetilen Ağ Operasyonları Teklifimiz

Vadicore, hem İnternet Hizmeti hem de Bulut Sağlayıcıları ile kaliteli ürünler ve hizmet entegrasyonu sağlama konusunda kanıtlanmış mühendis kadrosuna sahiptir. Müşterilerimiz için en katı SLA’ları karşılamaya çalışan, müşteri odaklı bir organizasyon oluşturmak için çalışanlarımıza, süreçlerimize ve altyapımıza büyük yatırımlar yaptık.

İşinize ve işlevsel sonuçlarınıza ulaşmak için ne gerektiğini biliyoruz ve ağ yönetimi ve operasyonel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanmış bir Yönetilen Ağ Hizmetleri portföyü oluşturduk.

İş değişikliğine daha hızlı yanıt vermeniz, hizmet sunumunuzun maliyet etkinliğini artırmanız veya iş sürekliliğinizi artırmanız gerekip gerekmediğini, Yönetilen Ağ Hizmetleri tekliflerimiz, iş açısından kritik altyapınız için güvenli bir çift el sağlar.